Sem můžete vkládat nabídky ridgebacků nebo jejich kříženců, které chcete darovat. Nejlépe s odkazem na fotku (pokud ji máte někde na internetu). Nezapomeňte do inzerátu poznamenat odkud jste a mailový a telefonický kontakt na Vás.
Na inzeráty, prosím, neodpovídejte zde! Inzerenti sem nechodí, ani odpovědi nedostávají! Pište přímo na mailový kontakt, uvedený samotným inzerentem, nebo ještě lépe volejte přímo na telefon!

BEZ MAILU A TELEFONNÍHO KONTAKTU SE JEN TĚŽKO ZÁJEMCŮM PODAŘÍ VÁS KONTAKTOVAT!!
NAPSAT ZDE JMÉNO A MĚSTO OPRAVDU NESTAČÍ!

Daruji

Datum: 21.08.2018

Vložil: kamila

Titulek: Re: Daruji

Dobry den, zatim se jen ptam orientacne, jelikoz jsme v breznu prisli o nasi 11 letou fenku. Muzu poprosit o foto a detailnejsi info, zda ma rada deti, psy, jizdu autem, vlakem busem... dekuji
kamilastr@hotmail.com

Datum: 21.06.2018

Vložil: Daruji svoji milovanou fenku kříženec s Ridgbacka

Titulek: NELLY

Prosím o domov pro svou šestiletou fenku, RR bez PP, je tmavě hnědá, krásnar, trochu živější, ale hodna k lidem, i dětem. Důvodem, proč ji nerada, ale musím darovat hodným a spolehlivým lidem, kteří ji poskytnou lepší život, než mohu já, je rozpad mé rodiny ... Zůstala jsem s 2detickama na ni sama.
Raduska733@seznam.cz
733389353

Datum: 27.07.2018

Vložil: kamila

Titulek: Re: NELLY

dobry den, muzu poprosit o fotky blizsi info a popis, zda se snasi s ostatnimi psy. fenkami, detmi, cizimi lidmi, zda ma rada vylety v aute, vlakem atd...

Datum: 05.06.2018

Vložil: Albertamalt

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is an essential portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also known as prostatitis, is among the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of most varieties of prostate infection. It is a result of bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect within the gland along with the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma for the urinary tract or by infections originating from other regions from the body. A patient may experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal of the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some from the things you can do and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for our health and wellbeing and it will also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that a number of ejaculations each week will help to prevent prostate cancer.

3. Eat steak in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to adopt to ensure a wholesome prostate would be to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you should select prostate examination one or more times annually.

Datum: 25.04.2018

Vložil: Karel

Titulek: 4 RR psi (nar.9/2016) a 1 RR fena (nar. 2013)

stále hledáme nejlépe rovnou nové majitele a domov pro 4 RR psi (nar.9/2016) a 1 RR fena (nar. 2013).
Hledáme jednotlivě, nebo max. po dvou dočasnou péči, nebo nejlépe nový domov.

charlielf69@gmail.com
739825797

Datum: 05.11.2018

Vložil: MIREC

Titulek: Re: 4 RR psi (nar.9/2016) a 1 RR fena (nar. 2013)

AK MATE ESTE PSA RR klidne si vemu mam rad toto plemeno a vychoval som už RR ale už bol stary a umrel.

Datum: 05.11.2018

Vložil: MIREC

Titulek: Re: Re: 4 RR psi (nar.9/2016) a 1 RR fena (nar. 2013)

775935198 aulinkik@seznam.cz MIREC

Datum: 29.03.2018

Vložil: Marie Piskořová

Titulek: Daruji 3-letou fenku RR

Dobrý den,
do dobrých rukou nabízíme 3-letou fenu RR.
Fenka je kastrovaná, na RR je hodně velká, váží cca 65kg a má velkou sílu.
Přítulná, ale tvrdohlavá, navyklá chodit na procházky.
Vhodná pro zkušené chovatele, kteří na ní budou mít dost času s velkou zahradou.
Pouze hodným a slušným lidem! Bohužel se o ni nemůžeme dále starat...
Více informací a foto mailem a poté osobně. Moravskoslezský kraj. (okres Nový Jičín)
Kontakt: piskorovam@seznam.cz
Telefon: 732502152

Datum: 05.03.2018

Vložil: Antonín Beck

Titulek: RR 26 měsíců

Hledám pro Akiliho nový domov. Je to mladý pes, stáří 26 měsíců, zdravý, krásný, čistokrevný s doklady o původu, mezinárodní pas, atd., drobné chyby na standardech (korunky na ridgy), z osobních důvodů si ho nemohu nechat, ale záleží mi na něm; Velká osobnost, vyžaduje pevnou ruku, vychováván v domácím prostředí, zvyklý na děti, hravý a hodný, základní povely umí, moc umí projevit lásku, ale je tvrdohlavý (např. útočí na psi, které nezná), podrobné vlastnosti popíši na zavolání. Věřte, nejsem zlý člověk (jak mi někteří chovatele v reakcích na můj inzerát naznačují), jen chci pro Akiliho zajistit podmínky, na které byl zvyklý, a které mu momentálně, ani v budoucnosti, nemohu dát. Meclov (Domažlice), mobil: 606 786 466, email: t.beck@seznam.cz.
P.S.: Paní Jitce Ludvíkové děkuji, že mně nasměrovala na tyto stránky.

Datum: 29.01.2018

Vložil: Helena

Titulek: Daruji 1,5 letého ridgebacka

Pro našeho miláčka Apolla hledáme náhradní rodinu!!
Z rodinných důvodů jsem nucena se přestěhovat a bohužel si nemůžeme vzít Apíka sebou :-(
Proto touto cestou hledám nový domov a rodinu pro zdravého,dobře staveného, vychovaného, a poslušného (umí základní povely), velice citlivého, vnímavého pejska u dobrých lidí do rodiny.
Pejsek s námi bydlí v domě se zahradou - je zvyklý na pohyb, proto není vhodné aby byl v bytě a pokud ano, aby měl zajištěn každodenní pohyb. Má rád děti a potřebuje kontakt s lidmi.
Pes je zdravý, očkovaný.

Prosím jen o vážné zájemce.
Na pejska je možné se přijet podívat a ráda bych viděla i jeho příští domov.

Ústí nad Orlicí
horlikova@gmail.com
721335459

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek