Sem můžete vkládat nabídky ridgebacků nebo jejich kříženců, které chcete darovat. Nejlépe s odkazem na fotku (pokud ji máte někde na internetu). Nezapomeňte do inzerátu poznamenat odkud jste a mailový a telefonický kontakt na Vás.
Na inzeráty, prosím, neodpovídejte zde! Inzerenti sem nechodí, ani odpovědi nedostávají! Pište přímo na mailový kontakt, uvedený samotným inzerentem, nebo ještě lépe volejte přímo na telefon!

BEZ MAILU A TELEFONNÍHO KONTAKTU SE JEN TĚŽKO ZÁJEMCŮM PODAŘÍ VÁS KONTAKTOVAT!!
NAPSAT ZDE JMÉNO A MĚSTO OPRAVDU NESTAČÍ!

Daruji

Datum: 19.07.2017

Vložil: Eva

Titulek: Re: Fenka RR do dobrých rukou

Zavolejte mi prosím na 606 88 39 13, ráda bych fenku poznala

Datum: 15.07.2017

Vložil: šárka

Titulek: daruji ridgebacka

Daruji krásného psa ridgebacka z rodinných důvodů. Bastymu je 5 let. zvyklí být doma i s kocourem,má rád děti a s ostatními psi vychází v pohodě. Je čipovaný,kastrovaný a zvládá všechny základní povely. Čistotný,jezdí rád autem,ale neni problém ani autobus či vlak....jen do dobrých rukou!!! Foto případně pošlu na mail....sarkanah@seznam.cz....tel.607005035...Č.B.

Datum: 25.07.2017

Vložil: Garel

Titulek: Re: daruji ridgebacka

poprosil bych o foto na Roman.Matz@seznam.cz

Datum: 31.07.2017

Vložil: Tomas

Titulek: Re: daruji ridgebacka

Pokud mohu doporučit Všem uživatelům tak si nikdy neberte psa kterýho tady paní bude společně s panem Paulusem darovat a psát že má rád děti je to cca týden co tu daroval Rhodéskýho ridgebacka mým příbuzným ani ne potýdnu my potrhal mou 7letou dceru v obličeji.Dejte si prosím všichni na toto pozor!!!!!

Datum: 07.07.2017

Vložil: Kučerová Michaela

Titulek: Daruji 4 letého psa

Darují 4 letého Ridgebacka, nejlépe někomu zkušenému. Máme ročního syna a další syn je na "cestě", pes se se synem nesžil, vrčí na něj. Jinak je prakticky bezproblémový. Přesto nedoporučuji k dětem a nezkušeným. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na tel. 606901395 nebo na e-mail M.brodnickova@seznam.cz

Datum: 29.05.2017

Vložil: Barbora Kolínska

Titulek: Daruji rok a půl starého ridgebacka

Dobrý den,daruji rok a půl starého ridgebacka,pejsek je zvyklý na deti a zahradu je to mazel,ale máme 2 (jsou z jednoho vrhu)a ja,ze jsem ted na vse sama,nezvládám oba dva. Najde se pro Bastiena hodny páníček, nebo panicka? Moje tel.číslo je 733516800 volat po 2h,nebo SMS kdykoliv.

Datum: 26.07.2017

Vložil: Julius

Titulek: Re: Daruji rok a půl starého ridgebacka

Hezký den máte ho ještě?

Datum: 26.07.2017

Vložil: Julius

Titulek: Re: Daruji rok a půl starého ridgebacka

Hezký den máte ho ještě? Juliusprchal@seznam.cz

Datum: 02.03.2017

Vložil: Veroniika

Titulek: Pes 4 roky

Dobrý den,
do dobrých rukou nabízíme krásně stavěného psa RR. Zvyklý být v domě. Snese se s fenami. Čipovaný, výborně krmený. Přítulný, navyklý chodit na procházky. Vhodný zkušenějším chovatelů, kteří na něj budou mít dost času. Pouze hodným a slušným lidem! Bohužel se o něj nemůžeme dále starat... Více informací a foto mailem a poté osobně. Moravskoslezský kraj.

nell19@seznam.cz

Datum: 16.04.2017

Vložil: Iveta ondračkova

Titulek: Re: Pes 4 roky

Prosím máte ještě pejska kamarádce po 13 letech zemřel rod.ridbeg nemá sílu zjišťovat tak to dělám za ní ale pokud je to aktuální zavolá moc děkuji za odpověď a.tel ať vas může kontaktovat. Ondrackova

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek